h

Fractie

Toon van Vugt

Fractielid / Commissie "Maatschappelijke zaken"

Op 7 maart 2006 ben ik gekozen als raadslid voor de SP samen met Cor van Erp en Theo van der Heijden.

Jan Prinsen

Fractielid / Commissie Maatschappelijke Zaken

Mijn naam is Jan Prinsen (5 september 1959). Getrouwd met Rianne, wij hebben een zoon en een dochter. Woonachtig in Heeswijk-Dinther. Werkzaam als docent Tuin, Park & Landschap op een Middelbare School, onderdeel van ROC West-Brabant. Geïnspireerd door het gedachtegoed van de SP ben ik betrokken geraakt bij de afdeling Bernheze van de SP. Sinds 2012 actief als burger lid van de Commissie Maatschappelijke Zaken en sinds 27 maart 2014 als raadslid.

Jan Raaimakers

Fractielid

Benoemd als Gemeenteraadslid op 27 maart 2014. Eind jaren '90 ook 4 jaar raadslid geweest.

Cor van Erp

Fractielid / Commissie "Bestuur en Strategie"

Op 7 maart 2006 ben ik gekozen als raadslid voor de SP. Vanaf 19 maart 2014 als fractievoorzitter in de gemeenteraad.

U bent hier